#14 Iwona Guzowska – rozmowa z wielokrotną mistrzynią świata w boksie

wpis w: Najnowsze odcinki, Żyj Bardziej | 0

Znamy Iwonę jako pierwszą Polkę, która w 1999 roku rozpoczęła zawodową karierę bokserską, wielokrotną mistrzynię świata i Europy w kick-boxingu, pierwszą Polkę, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym i uzyskała tytuł Ironmana.

25 października 2017 odbędzie się premiera jej książki wydawnictwa Galaktyka „Najważniejsza decyzja”, w której to opowiada o swojej drodze na szczyt – metaforyczny i dosłowny, bo Mont Blanc też zdobyła! Widzimy trud, pot, krew i łzy, mordercze treningi i ciężkie pojedynki, siłę charakteru i upór w pokonywaniu słabości.

„W pełnych ekspresji opisach chwile triumfu przeplatają się z bólem, gdy stres czy samotność stają się nie do zniesienia. Relacja Iwony jest szczera i pełna emocji. Oprócz kariery sportowej poznajemy też sekrety trudnego dzieciństwa autorki, lata kiedy największą walkę toczyła z problemem alkoholowym swojego zastępczego ojca. Śledzimy relacje z mężczyznami i związki z polityką – przez osiem lat była posłanką, łącznikiem między polskim parlamentem a Zgromadzeniem Rady Europy. Całości w książce dopełniają rozmaite rady i rozważania. Jest więc tu cała Iwona”.

A ja? A ja… po prostu porozmawiałem z Iwoną o życiu. Posłuchajcie Więcej…

Oryginalny wpis: #14 Iwona Guzowska – rozmowa z wielokrotną mistrzynią świata w boksie