Nocne Polaków Rozmowy #28 Październikowo i do syta (ArcheAge, Endless Legend, Sherlock Holmes: Crime and Punishment, The Vanishing of Ethan Carter)

Syty. mięsisty i niezwykle pożywny odcinek. A przy okazji długi, co pewnie zasmuci wielbicieli „short stories”. Ale głowy do góry, mamy innowacyjny sposób, jak sobie z tym poradzić. I zdradzimy go Wam zupełnie za darmo. Powaga! Zatem uwaga – nie musicie słuchać całego odcinka na raz!

Nie musicie nam dziękować.

W odcinku mówimy o paru grach (ArcheAge, Endless Legend, Sherlock Holmes: Crime and Punishment, The Vanishing of Ethan Carter) i nie mówimy o Gamergate i Hatred, bo nie ma po co.

Ale najważniejszą historią odcinka jest niesamowity i cudowny powrót Pana Łukasza do gier! Znów znalazł chęci do grania i siedzi po nocach, nie mogąc oderwać oczu od ekranu. A wszystko to za sprawą terapeutycznych zdolności PS4! Cuda! Dziwy! Ludzie! Ludzie! Posłuchajcie to sami!

Jedyne 2h20…

www.nocnepolakowrozmowy.pl
polej@nocnepolakowrozmowy.pl
https://www.facebook.com/nocnepolakowrozmowy

Music arrangement:

intro & outro:
OCCID

background music:

Acid Trumpet by Kevin MacLeod (incompetech.com)

Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0

http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Wszelkie prawa związane z wykorzystanymi grafikami należą się twórcom gier.

Oryginalny wpis: #28 Październikowo i do syta (ArcheAge, Endless Legend, Sherlock Holmes: Crime and Punishment, The Vanishing of Ethan Carter)