KR038: Chcesz zyskać więcej czasu na to co kochasz? Zorganizuj się! [Michał Śliwiński]

wpis w: Koło Roweru, Najnowsze odcinki | 0

Życie to nie tylko przyjemności. W dużej mierze to obowiązku oraz odrobina przyjemności. Chcesz zyskać więcej czasu na to co kochasz? Wiesz jak pracować, żeby mieć więcej czasu dla siebie? Jak organizować swoje życie, aby zyskać więcej czasu dla rodziny lub przeznaczyć go na swoją pasję? Te i więcej produktywnych tematów znajdziesz w 38 odcinku podcastu Koło Roweru!

Michał jest najlepiej zorganizowaną osobą jaką znam. Ma dwie córki, prowadzi firmę, pisze bloga, podcast i trenuje do triathlonu. Z jego aplikacji korzysta 300 000 osób z całego świata oraz ja. Był klasycznym “nieogarem” jak wiele osób. Poczytał parę książek na temat organizacji i produktywności, a potem napisał prostą aplikację do zarządzania zadaniami. To było 10 lat temu. Dzisiaj w ciągu jednego potrafi zrobić tyle, co niektórzy robią przez cały tydzień. Wdrażam tą metodologię w swoje życie od pewnego czasu i widzę sporą poprawę. Dlatego postanowiłem podzielić się z wami tym czego się nauczyłem wprost od człowieka, który mi w tym pomógł.

Oferta specjalna NOZBE

Gdy zakładasz konto w Nozbe możesz korzystać z wszystkich opcji za darmo przez 30 dni. Po tym czasie możesz dalej używać aplikacji za darmo lecz w nieco ograniczonym zakresie. Decydując się na płatną wersję skorzystaj Więcej…

Oryginalny wpis: KR038: Chcesz zyskać więcej czasu na to co kochasz? Zorganizuj się! [Michał Śliwiński]