Myszmasz 199 – Stoicka stonoga

wpis w: Myszmasz, Najnowsze odcinki | 0

W tym tygodniu przygotowaliśmy specjalny, bez mała reporterski podcast. Udaliśmy się bowiem wraz z Megu z bloga Catus Geekus do Gdyni, by na własne oczy ujrzeć, usłyszeć i ocenić musical o Wiedźminie. Przetrawienie tego doświadczenia zajmuje niemal połowę niniejszego odcinka. W pierwszej połowie zaś rozmawiamy o nie do końca startrekowym „Star Trek Discovery”, zaskakująco startrekowym „The Orville”, a także o najnowszej ekranizacji Stephena Kinga.

Możecie nas także wspierać na Patronite: patronite.pl/myszmasz

Zapraszamy do słuchania i jak zwykle czekamy na wasze komentarze i uwagi tu na stronie, pod adresem myszmaszpodcast@gmail.com albo na facebooku.

POBIERZ ODCINEK

00:01:20 – He’ll be back. Doniesienia i zapowiedzi 00:10:05 – Macki, mity i morderstwa. „I Am Providence” Nicka Mamatasa 00:12:35 – Live long and prequel. Początek serialu „Star Trek: Discovery” 00:20:40 – MacFarlane w kosmosie. Początek serialu „The Orville” 00:30:05 – Terror kliszy. Film „American Assassin” 00:38:00 – Wszyscy się pławimy. Film „To” 01:05:25 – Coś się zatańczy, coś się zaśpiewa. Musical „Wiedźmin”

Więcej…

Oryginalny wpis: Myszmasz 199 – Stoicka stonoga