Polskie Podcasty

Top 3 Najnowsze podcasty

11571 1 29 października 2014

Nie tylko dla orłów

Nie-Tylko-Dla-Orlow-logo-new1

Nie Tylko Dla Orłów | Jeden z ciekawszych polskich projektów podcastowych. Not Only For Eagles | One of the best polish podcasts. Polski podcast nadający od 2005 roku. Filar polskiego podcastingu. Podróże. Niesamowite historie. Ciekawi ludzie. Niebanalne spojrzenie na świat. Wszystko w odcinkach przygotowanych z niebywałą pieczołowitością oraz dbałością o detale. Zapraszamy zawsze we wtorek na kolejny, nowy odcinek. Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej strony, przesłuchania odcinków oraz zostawienia komentarza, który jest dla nas jedyną zapłatą. Redakcja

 

Strona WWW iTunes Facebook RSS

 
 

Dodał  

Skontaktuj się z autorem tego posta: Paweł a.k.a. LoneWolfREV.

  • Łojej! A ja właśnie przed chwilą odkryłem ten katalog podcastów. Dziwny mi się wydaje. No i jak to jest, że najlepszejszego Innego Konceptu w nim brakuje! Zaraz go zgłoszę.
    Dziwne jest też to przyporządkowanie NTDO do kategorii Podróże. To Filip sam go tutaj umieścił? NTDO to przede wszystkim audioblogowa, artystyczna kupa mentalna autora. Inna sprawa, że takiej mentalnej sraczki dostaje zazwyczaj podczas różnych podróży… ale to tylko przez ostatnie lata. Dawniej mało który odcinek opuszczał Dublin.