Odc. 17. Odwaga do bycia AUTENTYCZNĄ. Rozmowa Z Joanną Chmurą

W siedemnastym odcinku rozmowiamy z Joanną Chmurą, o tym jak odważyć się żyć autentycznie.
To wyjątkowy dla nas odcinek, ze względu na obecność Joasi (o której wspominałyśmy już przy okazji rozmowy o wstydzie i poczuciu winy).
Dla tych z was, które jeszcze nie miały okazji poznać Asi, mamy krótką notkę na początek.
Joanna Chmura – psycholog specjalizująca sie w tematyce wstydu, odwagi i wrażliwości. Realizuje projekty rozwojowe dla klientów indywidualnych oraz organizacji. Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym facylitatorem programów The Daring Way™ oraz Rising Strong™, a od stycznia 2017, jako jedyna w Europie, w odpowiedzi na zaproszenie od samej Brené Brown należy do jej zespołu 15 międzynarodowych facylitatorów Brave Leaders Inc. Programu Rozwoju Przywództwa dla klientów biznesowych z całego świata. Więcej informacji znajdziecie na stronie joannachmura.pl .
Joasię pytamy o to, dlaczego zdecydowała się żyć autentycznie oraz czy zawsze i przy każdym warto być w 100% sobą? Zadałyśmy jej także pytanie, od jednej w Was – naszej wspaniałej słuchaczki – jak ma się teoria do praktyki? Ile czasu zajmuje wdrożenie jej w życie? W rozmowie poruszamy także tematy związane z budowaniem wartościowych i głębokich relacji z innymi ludźmi oraz temat przynależności, któremu poświęcona jest najnowsza książka Brene Brown. Na koniec pytamy także o to, Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 17. Odwaga do bycia AUTENTYCZNĄ. Rozmowa Z Joanną Chmurą