Odc. 66. Czy jesteś WYSOKO WRAŻLIWA? Zrób z nami TEST!

Czy Ty też czasami:
„Podlegasz wpływowi nastrojów innych ludzi?
Masz skłonność do dużej wrażliwości na ból?
W dni, kiedy dużo się dzieje, masz potrzebę znalezienia chwili dla siebie, chowając się gdziekolwiek, gdzie możesz w końcu z ulgą zaznać trochę spokoju i uciec od bodźców?
Łatwo przytłaczają Cię takie bodźce jak ostre światło, silne zapachy, szorstkie tkaniny czy syreny przejeżdżających karetek?”

To pytania z testu, z książki dr. Elaine N. Aron, który diagnozuje WYSOKĄ WRAŻLIWOŚĆ. I do którego zrobienia bardzo serdecznie zapraszamy Cię w dzisiejszym odcinku. A dzisiejszy odcinek to dopiero początek, ale wszystkiego dowiesz się słuchając… :)
Obie jesteśmy OSOBAMI WYSOKO WRAŻLIWYMI (w skrócie WWO lub z ang. HSP). Każda z nas już od kilku lat sama szuka własnych sposobów na to, jak zaakceptować swoją wrażliwość i jak sobie z nią „radzić”. Gosia jako psycholog i coach na co dzień wspiera osoby wysoko wrażliwe w rozwijaniu odporności psychicznej, a Agnieszka jako twórcza „blogerka” ukazuje świat przez pryzmat własnej wrażliwości.
O wysokiej wrażliwości mówimy w podcaście nie od dziś. Jednak tym razem zdecydowałyśmy się poświęcić jej całe dwa odcinki (kolejna część już za tydzień). Zapraszamy do nich i te świadome i te jeszcze nie do końca świadome osoby wysoko wrażliwe.
Z Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 66. Czy jesteś WYSOKO WRAŻLIWA? Zrób z nami TEST!