Odc. 74. Książki o wysokiej wrażliwości, które warto przeczytać.

Zapraszam Cię na wyjątkowy odcinek solo. Opowiadam w nim o książkach na temat WYSOKIEJ WRAŻLIWOŚCI, które warto przeczytać.

Wysoka wrażliwość i książki to dwa tematy, które pojawiają się w audycji od czasu do czasu. Dziś opowiadam o 6 książkach dla osób wysoko wrażliwych napisanych przez 4 autorki, które przeczytałam przez ostatnie kilka lat. Zwracam uwagę na to, jakie aspekty wysokiej wrażliwości omawiają.

Przy okazji opowiadam też o 4 głównych cechach wysokiej wrażliwości wymienionych w książce dr Elaine N. Aron pt. „Wysoko wrażliwi”. Mówię także czy warto przeczytać inną książkę tej autorki i badaczki pt. „Wysoko wrażliwi i miłość”. Zastanawiam się czy książki Brene Brown to dobry wybór dla wwo oraz opowiadam o pewnej książce, która skupia się na wysokiej wrażliwości emocjonalnej.

Jeśli słuchałaś odcinków, w których omawiałyśmy test na wysoką wrażliwość to dzisiejszy podkast będzie stanowił dobre uzupełnienie. Przy okazji poznasz też kilka innych ciekawych źródeł na temat wysokiej wrażliwości.

Jak zawsze szczerze i z poczuciem humoru dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tym razem wyjątkowo bez gościa, choć mam nadzieję, że odcinek zachęci Ciebie do dalszej rozmowy.

Zajrzyj na INSTAGRAM: https://www.instagram.com/w_zwiazku_z_zyciem_podcast/

ZOBACZ NOTATKI i POBIERZ TRANSKRYPCJĘ:: http://wzwiazkuzzyciem.pl/odcinek74/
ZAPISZ SIĘ na listę, aby otrzymać informację o nowych odcinkach: www.eepurl.com/cRC6cT
Napisz do Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 74. Książki o wysokiej wrażliwości, które warto przeczytać.