Odc. 75. ŻYCIE ZERO WASTE cz. 1. Decyzja o odejściu z etatu i życiu z pasji.

Tytuł dzisiejszego odcinka mógłby brzmieć: Jak rzucić etat i przejść na swoje? Było to nawet trochę kuszące i to nie tylko dlatego, że w tym odcinku faktycznie o tym rozmawiamy, ale także dlatego, że takie tytuły dobrze się „klikają” ;) . Jednak uznałam, że ten tytuł brzmiałby trochę sensacyjnie i zbyt dosłownie, a nasza rozmowa nie ma w sobie cienia sensacji. Nie znajdziesz tu sprawdzonego przepisu na to jak odejść z etatu, bo umówmy się szczerze, taki przepis nie istnieje… I właśnie dlatego tak bardzo chciałam porozmawiać o tym z Małgosią Budzich, która stworzyła Odnawialnię, blog który uczy i inspiruje jak odnawiać stare meble. Jest też autorką książki „Meble od nowa. Domowe renowacje”.

Małgosia przeszła długą drogę od momentu, gdy całkiem przypadkiem odkryła swoje kreatywne hobby do momentu, w którym zdecydowała się dla niego porzucić stabilną pracę na kierowniczym stanowisku. W dzisiejszej rozmowie poznasz historię nie tylko tego co się wydarzyło po drodze, ale także pracy mentalnej, którą Małgosia wykonała, aby dojrzeć do decyzji o zmianie.

Temat decyzji o odejściu z pracy na etacie jest wątkiem głównym dzisiejszej rozmowy. W międzyczasie pojawiają się też wątki poboczne, w których rozmawiamy między innymi o odnawianiu mebli, które stanowi głową pasję Małgosi. Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 75. ŻYCIE ZERO WASTE cz. 1. Decyzja o odejściu z etatu i życiu z pasji.