Odc. 83. JOGA dla zdrowia psychicznego. CZ. 1.

Zapraszam Cię na odcinek o wpływie JOGI na ciało i psychikę.

Rozmawiam z Caroliną Const, która praktykuje nieznaną dotąd w Polsce jogę świadomą traumy, stworzoną przez amerykańskie Center for Trauma and Embodiment. Carolina opowiada w jaki sposób powstała ta metoda, na czym polega i jak wspomaga terapię traumy.

Bardzo zachęcam Cię do wysłuchania tej rozmowy nie tylko jeśli czujesz, że temat traumy jest Ci bliski.

Mówimy w nim też o sporcie i o jego wpływie na nasze zdrowie. Co z treningami ma wspólnego nasz styl życia? Czy każda aktywność pomaga w zdrowy sposób się odstresować? Czy zawsze warto wybrać trening? Carolina ma doświadczenie nie tylko jako joginka. Wiele lat była zafascynowana innymi treningami, jest także trenerką personalną. Przy okazji wyjaśnia też czy każdy rodzaj jogi działa w podobny sposób i jak możemy się odnaleźć w gąszczu możliwość?

Na koniec poruszamy ważny temat zaufania do własnego ciała. Jak nauczyć się rozumieć sygnały płynące z ciała, gdy przez lata ignorowało się te komunikaty?

To bardzo szczery, ale także pełen ciekawych informacji odcinek.

Zachęcam Cię bardzo gorąco do wysłuchania i podzielenia się tą rozmową dalej. Koniecznie też napisz, który wątek rozmowy był dla Ciebie najważniejszy?

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/w_zwiazku_z_zyciem_podcast/

ZAPISZ SIĘ, aby otrzymać informację o SPOTKANIACH, nowych odcinkach Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 83. JOGA dla zdrowia psychicznego. CZ. 1.