Odc. 89. Sztuka KOLAŻU

Zapraszam Cię na 2. cz. rozmowy z Magdaleną Hasenbeck o SZTUCE KOLAŻU.
Magda wprowadza nas w tajniki techniki kolażu analogowego, dokładnie opowiadając jak i od czego zacząć robić kolaże z gazet.

Opowiada też dlaczego zaczęła tworzyć kolaże, dzieli się kawałkiem swojej zawodowej historii. Mówi trochę o historii samego kolażu, jako formy sztuki.

Zanim poznałam Magdę i jej prace kolaż był mi znany tylko z map marzeń. Dlatego dla mnie to fascynujący, rozszerzający się kreatywny świat, w który z radością wchodzę.

Jednak sztuka kolażu, to nie tylko amatorskie wycinanki czy wspomniane coachingowe mapy marzeń. To także technika, w której tworzą artyści wizualni. Pod koniec rozmowy zapytałam Magdę gdzie jest granica pomiędzy amatorami, a profesjonalistami. Poruszyłyśmy też bardzo ważny i ciekawy wątek szukania własnego stylu, kopiowania w sztuce oraz na Instagramie.

Magda dzieli się nie tylko kawałkiem swojej wiedzy, ale także ogromną wrażliwością i pełnym spokoju oraz ciepła podejściem do kolażu.

Podczas rozmowy Magda wspominała o miniporadniku, który możesz znaleźć w wyróżnionych stories na jej profilu Instagramowym. Tam też zobaczysz jej niesamowite kolaże: https://www.instagram.com/maggyback/

Jak usłyszysz w rozmowie powstało też spontaniczne ZADANIE DOMOWE. Jeśli masz ochotę podzielić się swoim symbolem, możesz to zrobić na kilka sposobów.

1. Dodaj wpis lub story na Ig i Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 89. Sztuka KOLAŻU