Odc. 92. „AUTENTYCZNOŚĆ to nowa czerń” rozmowa o pracy, pasji i nadziei.

Zapraszam Cię na rozmowę, do której zaprosiłam Kasię Zajączkowską z podcastu Odpowiedzialna Moda.

Przede wszystkim byłam ciekawa dlaczego Kasia stworzyła swój podcast „Odpowiedzialna Moda”. Ta historia była dla nas przy okazji pretekstem do rozmowy o PRACY.

Rozmawiamy o:
– szukaniu pracy zgodnej z talentami (w tle także pojawia się wątek dotyczący talentów Gallupa),
– pracy na etacie vs pracy u siebie,
– finansowej niezależności i związanych z tymi tematami przekonaniami. – wspólnie zastanawiamy się, czy praca nas definiuje, a jeśli tak, czy można to zmienić?

Poza tym bardzo chciałam porozmawiać z Kasią o NADZIEI.
W rozmowie usłyszysz dlaczego i co z tym ma wspólnego książka R. Solnit „Nadzieja w mroku”. Jeśli miewasz przytłaczające myśli, czy warto cokolwiek robić i zmieniać, skoro świat stoi na skraju katastrofy, to posłuchaj koniecznie tej rozmowy. Wspólnie z Kasią poruszamy wątek związany z brakiem nadziei i tym, jak szukać swojej motywacji do działania. Oraz jak zbalansować idealistyczne zapędy. ;)

Przy okazji zapytałam Kasię o ważne dla niej KSIĄŻKI. Podała kilka tytułów, które pomagały jej podejmować różne decyzje lub wpływały na nią.

Pod koniec zastanawiałyśmy się wspólnie czy osiągnięcie „złotego środka” w życiu jest realne i co może nam w tym pomóc. Mówiłyśmy też trochę o zabawie i Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 92. „AUTENTYCZNOŚĆ to nowa czerń” rozmowa o pracy, pasji i nadziei.