ODC. 93. O SIOSTRZEŃSTWIE i roli kobiet w naszym życiu.

Zapraszam Cię na 93. odcinek podcastu, w którym z Kasią Warpas miałam przyjemność porozmawiać o tym, czym jest SIOSTRZEŃSTWO oraz o roli kobiet w naszym życiu.

Temat tej rozmowy pojawił się dzięki jednej z Słuchaczek – Patronek, która zaproponowała, abyśmy porozmawiały o tym na jednym z naszych spotkań. Pomyślałam, że to świetny pomysł. Bardzo też chciałabym, aby poruszyć go w podcaście. Bo przecież audycja powstała wokół idei siostrzeństwa, znanego w j. angielskim jako sisterhood.

Rozmowę zaczęłyśmy od wgłębienia się w definicję siostra siostrzeństwo. Kasia przygotowując się do tej rozmowy zbadała temat wpisując siostrzeństwo do słownika języka polskiego… Wynik ją zaskoczył, ale o tym wszystkim usłyszysz już w odcinku. :)

W rozmowie chciałam także szczerze porozmawiać na temat naszych relacji z kobietami. Jak postrzegamy siebie nawzajem? Czy od przedszkola byłyśmy plus 1 czyli w parze z najlepszą przyjaciółką? Czy miałyśmy w swoim życiu kobiece autorytety? Jaki obraz kobiet wyniosłyśmy rodzinnych domów? I jakie przekonania na temat kobiecości mamy? To tylko niektóre pytania, które zadajemy sobie w tym odcinku.

Posłuchaj rozmowy i podziel się swoimi przemyśleniami na Instagramie https://www.instagram.com/agnieszka___piekarska/

WESPRZYJ podcast na PATRONITE: https://patronite.pl/AgnieszkaPiekarska
SPOTKANIA: http://wzwiazkuzzyciem.pl/spotkania/

ZAPISZ SIĘ, aby otrzymać informację o SPOTKANIACH, nowych odcinkach oraz inne niespodzianki: http://www.eepurl.com/cRC6cT

NOTATKI i TRANSKRYPCJA: http://wzwiazkuzzyciem.pl/odcinek93/
KONTAKT: http://wzwiazkuzzyciem.pl/kontakt/

Muzyka: Move Więcej…

Oryginalny wpis: ODC. 93. O SIOSTRZEŃSTWIE i roli kobiet w naszym życiu.