Odcinek 201 – Valheim

wpis w: Bezimienny, Najnowsze odcinki | 0

Po ostatnim odcinku mieliśmy wrażenie, że nie powiedzieliśmy o wszystkich dobrych grach jakie wyszły w 2021. Tym bardziej uznaliśmy, że są tytuły, które trzeba ograć. I właśnie takim tytułem będzie Valheim – survival w świecie wikingów, który mocno namieszał w gatunku, więc dowiecie się czy faktycznie gracze konsolowi mają czego żałować. Ale to nie wszystko, ponieważ oglądaliśmy nowego Matrixa i Spider-Mana i dzięki temu będziecie wiedzieli, czy potrzebujecie seansu kinowego, czy nie. Mówimy również o starym wysłużonym Elexie, w kontekście drugiej części, która pojawi się 1 Marca oraz świetnym shooterze w stylu starusieńkiego SWAT’a. No i przypominam o konkursie. Enjoy!!

W odcinku:

Ready or Not

Matrix Masturbacje

Spider-Man: No Way Home

Elex

Temat główny: Valheim

Hejter Zone: N/A

PS.Konkurs z okazji 200-go odcinka! Aby wziąć udział w konkursie po prostu napisz nam swój pomysł na bonusowy temat który mamy omówić. Może być komentarz, może być priv albo e-mail. Wybierzemy najciekawsze do realizacji, a ten jeden najlepszy zostanie nagrodzony bonem 200PLN do wybranego sklepu cyfrowego!!! Dzięki naszym gościom mamy przygotowane również inne nagrody, aby wyróżnić co najmniej kilka Waszych propozycji.

Powodzenia i dzięki, że jesteście!!!

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage’u oraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube’ie i Twitch’u

Patronite: Bezimienny Podcast – Patronite.pl

Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash Więcej…

Oryginalny wpis: Odcinek 201 – Valheim