Odcinek nr 18 – Podcastowy Dzień Dziecka

Witajcie!
W dzisiejszym odcinku świętujemy Dzień Dziecka! Z tej okazji zorganizowaliśmy Podcastowy Dzień Dziecka! Razem z innymi podcasterami specjalnie dla Was nagraliśmy wiersze. Jednak były na tyle niesforne, że pouciekały nam z RSS i rozbiegły się po całej sieci. U mnie posłuchacie nagrania przygotowanego przez Kasię Porębską, Anię Nowak, Basię Nowak, Tomka Pieniaka i Grzegorza Narożnego z podcastu Kolaudacja Show, a próbkę moich recytatorskich umiejętności możecie usłyszeć w podcaście Fantasmagieria. Myślicie, że uda Wam się znaleźć wszystkie wiersze?

ZBIÓRKA DLA ADASIA DOMAŃSKIEGO
Adaś podobnie jak moja siostra Małgosia od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jego skutkiem jest obustronny niedowład kurczowy i padaczka. Adaś nie mówi i nie chodzi samodzielnie. Mimo tego dzielnie ćwiczy i robi ogromne postępy. Jedyną nadzieją, aby Adaś mógł w przyszłości cieszyć się dzieciństwem i funkcjonować samodzielnie jest przeszczep komórek macierzystych. Koszt takiej operacji wynosi ok. 70 tys. zł. Po przeszczepie wymagana jest intensywna i niezwykle kosztowna rehabilitacja.
Proszę zatem w imieniu Adasia o wpłacanie darowizn za pośrednictwem konta FUNDACJI DZIECIOM POMAGAJ oraz poprzez serwis zrzutka.pl

FUNDACJA DZIECIOM POMAGAJ
Wolica, ul. Radosna 1
62-872 Godziesze Małe
nr konta: 74 1090 1128 0000 0001 0792 8671
z dopiskiem: darowizna na rzecz Adam Domański

Link do zbiórki w serwisie Zrzutka: https://zrzutka.pl/v3hpas

Dla Więcej…

Oryginalny wpis: Odcinek nr 18 – Podcastowy Dzień Dziecka