Odcinek nr 30 – Kuba Rosiński – Double Ironman Stacjonarnie

Wypadałoby zacząć od przeprosin za to, że bez uprzedzenia przestałem nagrywać kolejne podcasty. A więc przepraszam i proszę o wybaczenie:) Rok 2020 rok mocno nam wszystkim dokucza, a korona niweczy wiele planów, nie tylko sportowych. Ale są też wśród nas takie osoby, które mimo problemów i przeciwności losu nie poddali się i osiągnęli w roku pandemii życiowy sukces. Kuba Rosiński (mój dzisiejszy gość) jest tego najlepszym przykładem. Zapraszam do wysłuchania wywiadu z Kubą, który w lipcu 2020 jako prawdopodobnie pierwszy człowiek na Ziemii pokonał dystans podwójnego Ironmana, ale w wersji stacjonarnej.

cdsavdavfd

W ramach przeprosin mam dla Was słuchacze prezent w postaci kodu rabatowego uprawniającego do zniżki na największe w Europie wydarzenie dla ojców: Forum Tato.net. Impreza ta odbędzie się 14.11.2020 w Łochowie, a także 27.03.2021 w lokalnym wydaniu.

UWAGA: ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ IMPREZA TYLKO W WERSJI ONLINE

Bieżąca edycja podejmie temat “Zaangażowany & Solidarny. Jak ustalać ojcowskie priorytety?”, wskazując na dwie kluczowe cechy dobrych ojców: zaangażowanie (fizyczne, emocjonalne, duchowe) oraz otwartość na potrzeby społeczności.

Kod rabatowy: forum20wybieg daje 10% zniżki

Serdecznie zapraszam:)

hsdhdhdhd

Słuchając tego odcinka dowiesz się:

Jak zaczęła się sportowa przygoda Kuby?

Dlaczego Kuba bardzo szybko zdecydował się na starty na pełnym dystansie Ironman?

Jak wyglądały przygotowania do podwójnego Ironmana?

Jak Robert Korzeniowski pomagał w przygotowaniach do Więcej…

Oryginalny wpis: Odcinek nr 30 – Kuba Rosiński – Double Ironman Stacjonarnie