Odcinek nr 8 – Ikigai

Cześć! To jest 8 odcinek podcastu „Tata na wybiegu”, a zarazem pierwszy odcinek w Nowym 2018r. Jest to szczególny okres, więc opowiem trochę o moich planach i przemyśleniach, a także o braku sportowych noworocznych postanowień:) Miłego słuchania!

Poniżej linki do ciekawostek podawanych w odcinku:

Blog Grzegorza Olifirowicza – http://grzegorzolifirowicz.pl/
Fanpage Grześka na FB: https://www.facebook.com/grzegorz.olifirowicz
Link do strony gdzie można kupić gry stworzone przez Grześka – http://tworzegry.pl/
Prezentacja Dana Buettner’a dotycząca długowieczności na TED – https://www.ted.com/talks/dan_buettner_how_to_live_to_be_100?language=pl#t-1160245
Pojedynek strzelecki Tsubasy i Kojiro:) – https://www.youtube.com/watch?v=NOHGKooEx3g
Te ziomki chyba odnalazły swoje Ikigai – https://www.youtube.com/watch?v=vffrGmim7lg

PROMUJEMY PODCASTING:)

Na koniec porcja motywacji na Nowy Rok! Tego nigdy za wiele:) Świetny wywiad z Wojtkiem Makowskim w podcaście „Lepiej Teraz” Radka Budnickiego:

https://www.lepiejteraz.pl/tag/wojciech-makowski/

* Jeżeli uważasz, że mój podcast jest interesujący i warto go polecić innym będę niezmiernie wdzięczny za komentarz pod odcinkiem lub pozostawienie recenzji na Itunes. Nic tak nie motywuje do pracy jak świadomość, że ktoś Cię słucha:) Wielkie dzięki za Twój czas i wsparcie!

** Ponadto najszybszym sposobem na otrzymanie informacji o nowych odcinkach jest subskrypcja podcastu bezpośrednio na Itunes (dla fanów jabłuszka) lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną do słuchania podcastów, np. Podcast Addict. Szczegóły tutaj.

Music: www.bensound.com

Artykuł Odcinek Więcej…

Oryginalny wpis: Odcinek nr 8 – Ikigai