Podcast 2pady #101

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Niespodzianka! Nie zdążyliśmy na setny, ale już na sto pierwszy odcinek się udało – witamy na nowej stronie podcastu 2pady.pl! To jednak nie koniec zmian, te będą przychodzić stopniowo. Nie zapomnijcie na bieżąco informować nas w komentarzach, co o nich sądzicie.

A w podcaście – komentowane w tym tygodniu newsy zdecydowanie zdominowała afera wokół Aliens: Colonial Marines. Temat nie najświeższy, ale jego echa nadal słychać w sieci. Po innych nowinkach i krótkich dyskusjach zapraszamy zaś na recenzję DmC: Devil May Cry – Don z Noxem sabotują działania demonów rządzących naszym światem, robiąc przy tym niezłą rozróbę. Fani początkowo bardzo nieufnie podchodzili do najnowszej części serii, ale czy faktycznie taki diabeł straszny, jak go malują? Życzymy miłego słuchania i owocnego korzystania z nowej strony!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 26-02-2013. Gry do recenzji otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy Cenega.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • DmC: Devil May Cry (wersja PC) – Don z Noxem sabotują działania demonów rządzących naszym światem, robiąc przy tym niezłą rozróbę. Fani początkowo bardzo nieufnie podchodzili do najnowszej części serii, ale czy faktycznie taki diabeł straszny, jak go malują?

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Aliens: Colonial Marines (porównanie wersji pokazowej i finalnej), System Shock 2 (zwiastun klasyka, który powraca za sprawą GOG.com) oraz God of War: Ascension (zwiastun fabularny). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #101