Podcast 2pady #102

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Redakcja podcastu 2pady.pl życzy Paniom na całym świecie wszystkiego najlepszego z okazji ich święta! A wszystkie Graczki i Graczy zapraszamy na najnowszy odcinek, w którym poza skomentowaniem kilku branżowych nowinek i krótkiej dyskusji na temat mikrotransakcji i DLC, przygotowaliśmy dla Was jedną recenzję. GexN powraca po latach do serii Max Payne, aby zobaczyć, co słychać u starego dobrego Maxa, tym razem w trzeciej części jego ponurej opowieści. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 03-03-2013.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Beyond: Two Souls (najnowszy zwiastun, Willem Dafoe dołącza do obsady), Assassin’s Creed IV: Black Flag (pierwszy zwiastun kolejnej części serii), Angry Birds Toons (zwiastun kreskówki, która zadebiutuje w marcu w sieci), Dreamfall Chapters: The Longest Journey (zwiastun przedstawiający realia świata gry) oraz Remember Me (kolejny zwiastun i data premiery – 4 czerwca 2013 w USA, 7 czerwca w Europie). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #102