Podcast 2pady #103

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

To był szalony weekend – redakcja podcastu 2pady.pl ponownie się zjechała, aby wspólnie zjeść, wypić i pograć. A że tego ostatniego zdecydowanie nie brakowało, mamy też o czym opowiadać. W związku z tym poza skomentowaniem branżowych nowinek znajdziecie w tym odcinku masę „pierwszych wrażeń”, z czego niektóre można nawet uznać za recenzje. I nie chodzi jedynie o gry co-opowe, choć te oczywiście cieszyły się największą popularnością. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 11-03-2013.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • Zjazd redakcji podcastu 2pady.pl – grania było co niemiara. Znajdziecie w tym odcinku masę „pierwszych wrażeń”, z czego niektóre można nawet uznać za recenzje. I nie chodzi jedynie o gry co-opowe, choć te oczywiście cieszyły się największą popularnością. W kolejności występowania – Tomb Raider, F1 Race Stars, Joy Ride Turbo, Forza Horizon, Need for Speed: Most Wanted, Castle Crashers, Scott Pilgrim vs. the World: The Game, Lollipop Chainsaw, GET TO THA CHOPPA!!1, I MAED A GAM3 W1TH Z0MBIES 1N IT!!!1, Zombie Apocalypse: Never Die Alone, DJ Hero, Metal Gear Rising: Revengeance.

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – A Bird Story (ekran tytułowy i muzyka z krótkiej historii w świecie To the Moon), Thief (pierwszy filmik przedstawiający prace nad restartem serii), Darkwood (wczesny gameplay z nietypowego horroru polskich twórców), Lost Planet 3 (zwiastun i data premiery) oraz Deadpool (zwariowany zwiastun gry z antybohaterem Marvela). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #103