Podcast 2pady #133

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Emocje związane z premierą PS4 zdążyły już nieco opaść, ale w momencie nagrywania podcastu był to temat o wiele świeższy. Nie dziwota więc, że komentowane nowinki zdominowały dyskusje o starcie Sony w tej generacji konsol. Całkiem sporo mówimy również o kontrowersjach związanych z Call of Duty: Ghosts. Głównym tematem jest jednak recenzja SkyDrift, którą przygotował dla Was Don – szalonych wyścigów samolotów w stylu Plane Crazy z 1998, ale w dużo bardziej nowoczesnej i zachęcającej jak na dzisiejsze standardy oprawie. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 19-11-2013.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • SkyDrift (wersja PC) – Don recenzuje szalone wyścigi samolotów w stylu Plane Crazy z 1998, ale w dużo bardziej nowoczesnej i zachęcającej jak na dzisiejsze standardy oprawie.

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Dead Rising 3 (zwiastun na premierę), Ryse: Son of Rome (zwiastun na premierę) oraz Uncharted na PS4 (teaser kolejnej części serii, na nową konsolę Sony). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #133