Podcast 2pady #40

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

I tak oto dobiliśmy do „czterdziestki”. Przepraszamy za nieobecność w poprzednim tygodniu – mała reorganizacja związana z początkiem roku akademickiego, ale dzięki niej podcast ponownie powinien ukazywać się na początku tygodnia.

W tym odcinku newsów niewiele, ale za to całość obfita w dość świeże tematy. Nasz gość specjalny i współzałożyciel 2padów – Łukasz, zrecenzuje razem z Bzonem Gears of War 3. Zaraz potem Bzone podzieli się z Wami swoim zdaniem na temat bety Battlefield 3, a GexN i Nox opowiedzą o swoim pobycie na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi (przy okazji jest to nie lada gratka dla fanów Akiry Yamaoki). Miłego słuchania!

Udział biorą: gość specjalny i współzałożyciel 2padów – Łukasz, Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 02-10-2011.

Znajdziecie nas również na:

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Poniżej mały fanowski żarcik (oparty na bugach znalezionych w becie relacje recenzja podcast pierwsze wrazenia    Podcast 2pady #40 )

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #40