Podcast 2pady #41

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

W ostatnim tygodniu miały miejsce dwa wydarzenia, którym mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska. Jednym był turniej World Cyber Games – Polska była tym razem gospodarzem europejskich finałów. GexN zaś odwiedził miejsce imprezy i relacjonuje to wydarzenie z punktu widzenia zwykłego odwiedzającego.

Drugim wspomnianym „wydarzeniem” (przynajmniej dla Noxa) była premiera Dark Souls – najnowszej części jednej z najtrudniejszych serii gier tej generacji konsol. Nox chwycił byka za rogi i dzieli się swoimi wrażeniami z tej nierównej walki. Materiał w szczególności dla wszystkich fanów Demon’s Souls.

Wisienką na torcie jest zaś wnikliwa recenzja IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover w wykonaniu Dona. Czy ten symulator lotu z prawdziwego zdarzenia spełnił jego oczekiwania? O szczegółach na temat tej najnowszej części znanej serii dowiecie się w nagraniu. Miłego słuchania!

Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w sobotni wieczór, 08-10-2011.

Znajdziecie nas również na:

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #41