Podcast 2pady #48

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Czy jesteście na tyle odważni, aby zanurzyć się razem z nami w otchłań Mrocznych Dusz? Nox przeżył ponad miesiąc błąkania się po Lordran i wraca, aby połączyć siły z gościem specjalnym tego odcinka podcastu i współzałożycielem 2padów – Łukaszem. Razem, z punktu widzenia weterana i początkującego fana, opowiedzą Wam, dlaczego Dark Souls to gra, obok której żaden hardcorowy gracz nie może przejść obojętnie. Tylko jak zachować spokój w tym mrocznym świecie fantasy, wiedząc, że w każdej chwili podcast może nawiedzić… widmo Bzona?

A jeśli wolicie spokojniejsze tematy, przed omawianiem Dark Souls, które zdecydowanie zdominowało ten odcinek, GexN podzieli się z Wami wrażeniami z wykładu „Współczesne pole bitwy w dynamicznej grze akcji – Battlefield 3″ zorganizowanego przez Koło Gier Multimedialnych Collegium Civitas. Życzymy miłego słuchania! (choć wysłuchanie całości grozi śmiercią z nudów lub silnym uzależnieniem od Dark Souls – nie róbcie tego, zostaliście ostrzeżeni xbox 360 recenzja ps3 podcast    Podcast 2pady #48 )

Udział biorą: gościnnie współzałożyciel 2padów Łukasz, a także stała ekipa – Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 28-11-2011.

Znajdziecie nas również na:

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #48