Podcast 2pady #76

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Właśnie rozpoczęły się targi Gamescom w Kolonii. O nich więcej prawdopodobnie za tydzień, a w tym odcinku, poza odrobiną newsów, dwie recenzje. Na pewno słyszeliście o Plants vs. Zombies, ale czy zastanawialiście się kiedyś, czy warto poświęcić na nie swój czas? Bzone spróbuje Was przekonać, że ten casualowy tytuł potrafi wciągnąć bardziej niż niejedna superprodukcja (grał w wersję na Xboxa 360). Dziwnym trafem Nox również kręci się w podobnych klimatach, odkopując jednak klasykę w odświeżonej wersji – Dizzy: Prince of the Yolkfolk (iOS i Android). Pomimo wad, łezka się w oku kręci. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 14-08-2012.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Team Fortress 2 (zwiastun Mann vs. Machine, czyli aktualizacji dodającej co-op), Pokémon Black and White Versions 2 (zwiastun w stylu anime), Rayman Legends (zwiastun z zakręconą Barbarą), Kixeye (jak z humorem zachęcać do pracy w firmie), Pac-Man (fanowska wizja, którą musicie zobaczyć) oraz Papo & Yo (zwiastun ciekawie zapowiadającej się produkcji). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #76