Podcast 2pady #77

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

W co grają wspólnie redaktorzy 2padów „po godzinach”? Naturalnie w gry co-opowe. Na które tytuły z czteroosobowym trybem współpracy warto jednak zwrócić uwagę? Odpowiedź poznacie w najnowszym odcinku. W nim bowiem, poza skomentowaniem wybranych nowinek z Gamescomu, zrecenzowaliśmy aż trzy gry spełniające to kryterium. W pewnym sensie na zasadzie porównania ich pod kątem wspomnianego trybu „na czterech”. Są to – Shoot Many Robots, Left 4 Dead 2 i (wałkowane przez nas już chyba po raz czwarty w niedługiej historii istnienia naszego podcastu) Borderlands. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 19-08-2012.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • Shoot Many Robots (wersja PC) – Pierwsza z trzech porównywanych w tym odcinku pod kątem czteroosobowego co-opa gra. Luźna platformówka 2,5D z masą rozwałki. Być może nazwa na to nie wskazuje, ale polega głównie na strzelaniu do wielu robotów.

  • Left 4 Dead 2 (wersja PC) – Druga z trzech porównywanych w tym odcinku pod kątem czteroosobowego co-opa gra. Klimatyczny FPS, w którym grupa ocalałych przedziera się przez hordy zombich ku wolności. Świetnie motywuje do współpracy.

  • Borderlands (wersja PC) – Ostatnia z trzech porównywanych w tym odcinku pod kątem czteroosobowego co-opa gra. Nieco kreskówkowy FPS, w którym strzelanie jest równie ważne, co ekwipunek i statystyki. Diablo ze spluwami? Czemu nie!

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Puppeteer (zabawa kukiełkami w stylu Little Big Planet), Rain (kolejna nietypowa gra od Sony), Tokyo Jungle (walka o przetrwanie w wielkim mieście), Devil May Cry (niczym w brazylijskiej telenoweli), The Last of Us (dwa filmiki pokazujące, jak ciężką pracę mają aktorzy w studiu motion capture), World of Warcraft: Mists of Pandaria (piękne intro do gry) oraz Borderlands 2 (stary zwiastun, o którym mówimy w podcaście). Miłego oglądania!

    http://youtu.be/rkLI–u1Qb4

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #77