Eventowa Blogerka to blog, który powstał z pasji i właśnie nią staram się z Wami dzielić pisząc o branży eventowej, którą obserwuję od kilkunastu lat. Przyglądam się jej z wielu stron – jako organizatorka wydarzeń, ich uczestniczka, recenzentka, blogerka, Event Manager, żona, mama :) bez względu na to gdzie i z kim jestem zawsze znajdę coś na co patrzę przez pryzmat eventu.

Blog Eventowa Blogerka oraz podcast stworzony został z myślą o szeroko pojętej branży  eventowej, marketingu, MICE, event managerów, planistów oraz podwykonawców związanych z branżą eventową i nie tylko.

Blog wraz z podcastem dostarcza wielu ciekawych pomysłów na event, kampanię czy promocję bezpośrednią marketingowych produktów. Inspiruje do poznawania eventowych trendów, nowości i sposobów na dotarcie do mas komunikacją PR’ową oraz marketingową. W swoich zasobach posiada kategorie: styl życia, porady eventowe, lokalizacje, case study, branżowych, słowniczek eventowy, recenzje oraz rekomendacje.

Pośród najciekawszych wpisów czytelnicy znajdują wybrane case study z realizacji krajowych i zagranicznych, a także dobre praktyki jak radzić sobie z klientami, podwykonawcami i hotelarzami. Blog Eventowej Blogerki dostarcza szeroko pojętą wiedzę eventową. Jedyny blog w Polsce o typowo eventowej tematyce. Publikacje ukazują się razy w tygodniu. Blog jest obecny w kanałach social media: Facebook, Twitter, Pinterest a także youtube.

Obecnie stanowi on największe medium blogowe w dziedzinie eventowej,  czytany jest przez ok 6 500 unikalnych użytkowników. Dzielę się na nim swoimi doświadczeniami, przeprowadzam wywiady z ciekawymi osobowościami branży eventowej, udzielam porad eventowych oraz opisuję trendy w eventach.  Blog, jest także platformą komunikacji branży eventowej w Polsce. Eventowa Blogerka.pl została dostrzeżona przez eventowe media brytyjskie – Kongres Magazine, gościła w serii wywiadów TVN w programie „Na Językach”, zdarza się gościnnie prowadzić wykłady na konferencjach i dedykowanych szkoleniach. Będzie mi szalenie miło jeśli dołączysz do grona słuchaczy – a ja obiecuję że dam z siebie wszystko tak jak do tej pory!