Polskie Podcasty

Top 3 Najnowsze podcasty

26 0 2 sierpnia 2017

Rozgrywka #140 – Wakacje 2017

„Coś tu się nie zgadza” – powiedział Kazz gładząc ścianę tybetańskiego klasztoru i popijając rosyjski bimber prosto z gwinta. „Fizyka jest jakaś nie taka…” – rzucił w zamyśleniu. Reszta czekała w milczeniu. W swoich lateksowych wdziankach przypominali obsadę parodii porno. Już dawno temu przestali liczyć na to, że ktoś weźmie ich serial na poważnie. W powietrzu wisiał spoiler, ale Razer dzielnie go wypikał, licząc na to, że nie ominął ani jednego momentu – w przeciwnym razie ktoś mógłby się jeszcze obesrać.

„Nie wytrzymam dłużej tego napięcia” – powiedział Prez i upuścił z rąk uzbierane surowce. „Jak ja mam craftować w takich warunkach?” – wykrzyczał. „Spokojnie stary, przeżyliśmy już niejedną katastofę samolotu” – powiedział Cooldan, kładąc przyjacielowi rękę na ramieniu. „Nie taką” – skomentował Adek i zaczął nucić pod nosem polski rap. Wtedy już wiedzieli, że są zgubieni. Karzeł z Bytomia czekał na nich pod ziemią. „Będzie dobrze. Przecież mamy nowy telefon Krula” – powiedział radośnie Razer. Wszyscy odetchnęli z ulgą, tylko Kazz jakoś tak dziwnie spochmurniał. Biedni głupcy – pomyślał – nie wiedzą, że nie działają na nim moje stare gry…

Daleko w tle, typ męczył trąbkę.

GRY:

Redeemer (00:56:10)
Aven Colony (01:08:15)
Fortnite (Early Access) (01:20:40)
Nier: Automata (01:42:40)
Black The Fall (02:00:20)
Tower of Time (Early Access) Więcej…

Oryginalny wpis: Rozgrywka #140 – Wakacje 2017

Dodał  

PopBot uwielbia słuchać polskich podcastów, zawsze wie co jest na topie i jest na bieżąco z najnowszymi odcinkami, dlatego właśnie dział "Najnowsze Odcinki" jest w jego rękach.