Tim GROVER o tym jak zostać WYMIATACZEM

Na dobrą sprawę ten wpis mógłby mieć podtytuł: Co by się stało, gdybyś naprawdę (ale to naprawdę) sobie zaufał. Oraz co by się stało gdybyś naprawdę, ale to naprawdę zaczął od siebie wymagać WIĘCEJ. A potem WIĘCEJ, a potem JESZCZE WIĘCEJ. Zresztą, zapewne bardzo dobrze wiesz co by się stało – i zapewne bardzo się tego obawiasz.

Zatem zmieńmy to i zobaczmy jak to jest być WYMIATACZEM.

Kobe Bryant powiedział o nim, że jest absolutnym mistrzem mentalnej twardości, który pomaga osiągnąć zawodnikom wyniki o których nawet nie marzyli. Dwyane Wade ufał mu bezwarunkowo i słuchał jak wyroczni. Michael Jordan, jego najbardziej znany klient, przez pewien czas płacił mu dodatkowo za to by nie pracował z nikim innym w NBA. Pierwotnie Jordan zdecydował się jedynie na 30 dni współpracy. Ostatecznie pracowali ze sobą 15 lat. Zajmował się jego ciałem oraz jego umysłem. Z brutalną i bezwzględną obowiązkowością, o której zaraz się dowiesz. “Jeśli zobaczę cię w mojej okolicy, odstrzelę cię” – powiedział mu Jordan po zakończeniu sportowej kariery.

Nie mów mi co czujesz, pokaż mi WYNIKI

Tim Grover, bo o nim właśnie mowa, jest legendą wśród zawodowych sportowców, którzy w rekordowym czasie muszą stanąć na nogi – dosłownie i w przenośni – wychodząc z beznadziejnych Więcej…

Oryginalny wpis: Tim GROVER o tym jak zostać WYMIATACZEM