Zabezpieczenie umów i biznesu – klauzule zabezpieczające umowy

Jeżeli chcesz wesprzeć osoby dotknięte wojną na Ukrainie możesz to zrobić za pośrednictwem -> https://www.siepomaga.pl/ukraina.

Zanim zawrzesz umowę z kontrahentem, warto zastanowić się nad tym, jakie są sposoby zabezpieczania umów, które pozwolą Ci zabezpieczyć swoje roszczenia na wypadek, gdyby coś miało pójść nie tak.
Bardzo serdecznie zapraszam na dzisiejszy odcinek, w którym porozmawiam razem z radcą prawnym Danielem Sobota o klauzulach, które warto zawrzeć w umowie przed jej podpisaniem.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że „Zabezpieczenie umów i biznesu. Praktyczny poradnik z wzorami dokumentów” będzie wkrótce w sprzedaży! Jeżeli chcesz wiedzieć jak możesz chronić swoje prawne i finansowe interesy, wykorzystując przepisy prawa, postanowienia umowne czy też korzystając z odrębnych umów, to ta książka jest dla Ciebie! -> https://bityl.co/COv0. A co najlepsze, z kodem 1466e otrzymacie 15% zniżki!

Zachęcam również do sięgnięcia po „Poradnik prawny dla influencerów i digital marketerów”, który napisałem wraz z moim wspólnikiem Pawłem Głąb. Znajdziesz go tutaj -> https://bityl.co/An7q. Jest on również dostępny w formie elektronicznej -> https://bityl.co/BtDL.
Na hasło Piotr15 otrzymasz 15% zniżki!

Zapisz się na newsletter -> https://mailchi.mp/cc5a6cdc6fb8/newsletter-dla-biznesu

Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy
https://kancelariakantorowski.pl/
https://prawodlabiznesu.eu/ Więcej…

Oryginalny wpis: Zabezpieczenie umów i biznesu – klauzule zabezpieczające umowy