Diabelskie Ustrojstwa – 02/04 – 4 lata iPada

Kilka dni temu, dokładnie 3 kwietnia minęły cztery lata o oficjalnej premiery w USA ostatniego z urządzeń Apple, które wywołały rewolucję i całkowicie odmieniły pewną kategorię produktów. Mowa oczywiście o iPadzie. Z tej okazji namówiłem Michała Masłowskiego (@mmmaslov) z MacGadkim (w której będę przez jakiś czas zastępował Przemka Marczyńskiego – Pemmaksa). do rozmowy o iPadzie właśnie.

Zdałem sobie też sprawę, że po dłuższej przerwie zacząłem nagrywać podcasty niemalże co chwila. W związku z tym czeka mnie kilka zmian. Przede wszystkim muszę rozejrzeć się za nowym hostingiem plików podcastów. Na razie, przez jakiś czas będę je trzymał na Dropboksie. Dla Was nic się nie zmienia. Adres pozostaje ten sam. Myślę jednak o jakimś profesjonalnym hostingu dla podcasterów. Wiem też, że będę musiał zainwestować w lepszy sprzęt niż słuchawki EarPods i iPhone 5S. Trzeba będzie w końcu kupić jakiś lepszy mikrofon i słuchawki.

Tymczasem zostawiam Was z najnowszym odcinkiem podcastu Diabelskie Ustrojstwa, naszymi rozważaniami o iPadzie oraz muzyką mojego zespołu SonusVena. Tym razem posłuchacie kawałka Like a Cure.

Miłego odsłuchu!

Oryginalny wpis: 02/04 – 4 lata iPada