#046 Technologie w rodzinie – czyli jak pomóc sobie w codziennych obowiązkach

Zarządzanie, projekty, delegowanie zadań – brzmi jak korpo gadka, a jednak jeśli wybierzemy dobre i intuicyjne narzędzie to okazuje się, że można lekcje biznesowe przekuć na konkretne ułatwienia w… rodzinie.
✅ Dzielona lista zakupów
✅ Pomysły na wyjazdy z dziećmi
✅ Edukacja dzieci
✅ Cele rodzinne na dany rok / kwartał / miesiąc

To tylko niektóre pomysły o jakich rozmawialiśmy z Marcinem podczas mojego gościnnego występu Nozbe live. Zapraszam i ciekaw jestem Waszych pomysłów na to jak technologie pomagają Wam w domu i rodzinie.

Więcej o tym jak nowoczesne technologie mogą pomóc w życiu rodzinnym możesz przeczytać i posłuchać we odcinku o tytule [Sekret produktywności zajętego taty – aplikacje których używam na codzień.](https://tatonawyspach.co/2018/06/13/sekret-produktywnosci-zajetego-taty-aplikacje-ktorych-uzywam-na-codzien/)

O tym jak ważne są regularne randki oraz jak system zarządzania zadaniami może się przydać do ich organizacji możesz także znaleźć w odcinku [Dlaczego kawa jest tak ważna w związku.](https://tatonawyspach.co/2018/05/16/podcast-dlaczego-kawa-jest-tak-wazna-w-zwiazku/)

Natomiast więcej o samej platformie Nozbe dowiesz się więcej z wywiadu z jej twórcą i CEO: [Jak nauczyć dzieci produktywności – Michał Śliwiński.](https://tatonawyspach.co/2018/08/22/jak-nauczyc-dzieci-produktywnosci-michal-sliwinski/)

Zupełnie ostatnio rozliczyłem się też z projektu, którego realizacja powinna trwać dwa tygodnie, a trwała blisko dwa lata. Każde narzędzie jest tak dobre, jak umiemy je wykorzystać. Warto o tym pamiętać. O moim rowerowym projekcie wspominam podczas naszej rozmowy z Więcej…

Oryginalny wpis: #046 Technologie w rodzinie – czyli jak pomóc sobie w codziennych obowiązkach