Dekompresor

dekompresor

Razem mamy około 30 lat doświadczenia w branży IT, na co dzień zajmujemy się administracją systemów teleinformatycznych, tworzeniem stron internetowych. Postanowiliśmy nagrywać nasze rozmowy, spory, dzięki temu chcemy dzielić się z Wami tym czym żyjemy na co dzień. W świecie nowych technologii dzieje się bardzo wiele, każdy dzień przynosi nowe odkrycia, pomysły, nietypowe rozwiązania. Czasem ocieramy się też o ciemną stronę mocy, hakerzy, luki w bezpieczeństwie, wycieki poufnych informacji. Chcemy budować dla Was DEKOMPRESOR z tego wszystkiego, co w naszej ocenie warte jest uwagi. Cały czas z nadzieją, że i Was zainteresują wybierane przez nas tematy.

A skąd nazwa? Świat przyspiesza, główne wydania programów publicystycznych, dzienniki, serwisy internetowe, coraz częściej operują ogólnikami, informacja dostępna jest w skompresowanej, streszczonej, pozbawionej kontekstu formie. DEKOMPRESOR postara się przywrócić ją do pierwotnej postaci. Dlatego zawsze pod odcinkiem znajdziecie linki do informacji źródłowych. Dlatego postaramy się uzupełnić luki, powiązać ze sobą czasem odległe myśli – dać Wam spojrzenie na całość.

 

[kopa_button type=”red-button” size=”small” link=”http://dekompresor.pl/” target=”_self”]Strona WWW[/kopa_button] [kopa_button type=”red-button” size=”small” link=”https://itunes.apple.com/us/podcast/dekompresor/id563053102″ target=”_self”]iTunes[/kopa_button] [kopa_button type=”red-button” size=”small” link=”https://www.facebook.com/dekompresor” target=”_self”]Facebook[/kopa_button] [kopa_button type=”red-button” size=”small” link=”http://dekompresor.pl/itunes-feed.xml” target=”_self”]RSS[/kopa_button]