Energia wewnętrznych paradoksów Trickster – Odcinek 55

Mamy skłonność do tego, żeby myśleć o sobie jednolicie, jednak żeby się rozwijać potrzebujemy łączyć jak największą ilość przeciwieństw w sobie. Czasem potrzebujemy być łagodni, a czasem – stanowczy. Im więcej mamy dostępu do różnych cech i typów reakcji, które często są do siebie przeciwstawne, tym lepiej radzimy sobie w różnych sytuacjach. Możemy nad tym pracować, żeby zwiększyć dostępność swoich wewnętrznych zasobów. Ten potencjał zawsze w nas jest, ale często nie umiemy lub nie chcemy z niego skorzystać.  Energia Trikstera pomaga połączyć różne kontrasty, ale bywa też ryzykowna.

Czego dowiesz się z tego odcinka:
* W jaki sposób energia Trikstera może nam pomóc poruszać się między kontrastami?
* Jak konie wymagają od nas dostępu do różnych zachowań?
* Czym jest Trickster i dlaczego energia niespójności może wspierać w mediowaniu między ludźmi lub między częściami wewnątrz nas?
* Co ma do tego spryt Twardowskiego?
* Jak może się przejawiać działanie energii Trickstera w sposób pozytywny, a kiedy działa przeciwko nam?
* Które z uczuć i cech, nieakceptowalnych przez społeczeństwo czy przez samą siebie, wysłałaś na banicję? Co domaga się uwagi?
* Jak dogadywać się z energią paradoksu?

*** Link do Kart pracy – do pobrania – znajdziesz tu: www.horsesense.pl/podcast55 ***

Uważasz ten temat za pomocny? Co było dla Ciebie odkrywcze czy motywujące? Czekam na Twój komentarz :) na stronie podcastu. Znajdziesz tam także linki do polecanych przeze mnie materiałów:

www.horsesense.pl/podcast55

*** P o d o b a ł C i s i ę t e n o d c i n e k ? ***

Jeśli uważasz go za wartościowy, podziel się nim, daj znać swoim znajomym na Facebooku, Instagramie i w innych social media.

Oryginalny wpis: https://www.spreaker.com/user/zwiatremwgrzywie/odcinek-55-energia-wewnetrznych-paradoks