Jak ogarniać swój rozwój – Odcinek 62

W obszary rozwoju osobistego często wskakujemy jak do oceanu i pływamy pomiędzy różnymi wyspami, zbierając doświadczenia z niektórych obszarów, często tylko punktowo. Jednak punktowe rozwiązania dotykają ograniczonego zakresu pracy z ciałem lub pracy psychologicznej. W ten sposób rozwijamy się i rozwijamy, a kamyk w bucie, jak uwierał – tak uwiera. Warto więc, dowiedzieć się, jaka jest paleta możliwości rozwoju czyli jaki jest zbiór umiejętności potrzebnych do stawania się bardziej świadomą, a przez to spełnioną. Rozwój ma prowadzić do tego, abyśmy mogły sobie poradzić z wyjęciem tego symbolicznego kamyka lub abyśmy były przygotowane na takie sytuacje. 

Czego dowiesz się z tego odcinka:

* Czego trzeba się nauczyć, aby rozwój był sensowny i wpływał na Twoją codzienność?
* Przykłady podstawowych umiejętności w zakresie myśli, emocji i uczuć, działania oraz ducha.
* Dlaczego baza umiejętności rozwojowych jest potrzebna?
* Czym jest 12 kamieni rozwojowych?
* Jak ważne jest stawianie sobie pytań rozwojowych?
* O holistycznym spojrzeniu na rozwój osobisty i moim Rozwojowniku z listami umiejętności w różnych obszarach rozwojowych.
* Nie dowiesz się jednak, dlaczego lista umiejętności w Rozwojowniku bywa dla niektórych przerażająca ;) Tak. To intrygujące :)

*** P o d o b a ł C i s i ę t e n o d c i n e k ? ***

Jeśli uważasz go za wartościowy, podziel się nim, daj znać swoim znajomym na Facebooku, Instagramie i w innych social media.

Co było dla Ciebie odkrywcze czy motywujące? Czekam na Twój komentarz :) na stronie podcastu:

***www.horsesense.pl/podcast62

Oryginalny wpis: https://www.spreaker.com/user/zwiatremwgrzywie/odcinek-62-jak-ogarniac-swoj-rozwoj