Konkurs Ether Fields – początek trzeciego etapu i quiz na ZTG!

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Drugi etap konkursu, w którym możecie wygrać klucze do bety Ether Fields już za nami! Zakończył się w środę o północy, dzisiaj zaś przeprowadziliśmy losowanie (hostessy ponownie nie było, ale tym razem za maszynę losującą posłużyła strona random.org), które pomogło nam wyłonić trzech szczęśliwców. Panie i Panowie, zwyciężyli…

  • Michał Blecharczyk
  • PiratMateusz Postrachsiedmiumórziocenaów
  • Andrz Dom

Gratulujemy! Prosimy zwycięzców o wysłanie do nas wiadomości (temat – „Konkurs Ether Fields”) na adres noxcenter (literka małpą zwana) wp.pl, a w odpowiedzi wyślemy klucze do bety. Ze względów bezpieczeństwa (musimy mieć pewność, że wiadomość pochodzi od Was) prosimy o zawarcie w wiadomości jakiegoś słowa kluczowego lub liczby i podanie jej w komentarzu na Facebooku już po wysłaniu wiadomości.

Ale to oczywiście nie koniec naszej serii konkursów! Nim jednak przejdziemy do trzeciego etapu, zapraszamy Was na Zjazd Twórców Gier, który odbędzie się w Łodzi we wrześniu. To właśnie tam będziecie mieli szansę zdobycia prawdopodobnie już ostatnich kluczy, które nam pozostaną do rozdania. Zorganizujemy tam quiz związany ogólnie z tematyką gier. Mamy nadzieję, że będziecie się na nim dobrze bawić.

Ok, czas najwyższy zdradzić, co tym razem muszą zrobić chętni do zdobycia kluczy. Postanowiliśmy tym razem zmobilizować Was do dyskusji na jeden z tematów poruszanych ostatnio w naszym podcaście. Padło na technologię Unlimited Detail, do której wróciliśmy w najnowszym, 33 odcinku podcastu 2pady.pl (więcej informacji znajdziecie w samym nagraniu i linkach pod nim). Waszym zadaniem jest napisanie pod nim komentarza, w którym możecie zawrzeć swoją opinię na temat tej technologii, ale przede wszystkim – zaproponować ciekawy sposób jej wykorzystania (zakładając, że ona faktycznie istnieje, o co spory toczą się do dzisiaj). Wśród wszystkich komentarzy wybierzemy te, które wydadzą nam się najciekawsze lub w jakiś sposób zwrócą na siebie naszą uwagę. Wybór na pewno nie będzie łatwy, ale w razie potrzeby zostawiliśmy sobie niewielki margines dodatkowych kluczy do rozdania, więc niech wena Wam sprzyja!

Dziękujemy, że coraz liczniej śledzicie nasze konto na Facebooku. Nie zapominajcie jednak o Twitterze, który ostatnio płacze, bo prawie nikt nie słucha naszego ćwierkania. A warto, bo już nam chodzą po głowie pomysły na następny etap.

Powodzenia i do usłyszenia!

Oryginalny wpis: Konkurs Ether Fields – początek trzeciego etapu i quiz na ZTG!