Myszmasz – Konkurs wyjątkowo niekulturalny

wpis w: Myszmasz, Najnowsze odcinki | 0

Ponieważ wzięło i stuknęło nam 300 fanów na Facebooku, postanowiliśmy z tej okazji zorganizować coś wyjątkowego. Konkurs to dopiero pierwsza część naszego wiekopomnego planu, ale też najważniejsza.

Zapowiedzi konkursowej możecie posłuchać tutaj:

ZAPOWIEDŹ KONKURSOWA

A myślę, że warto bo bawiliśmy się przy niej aż za dobrze (chyba komuś soczek sfermentował) a jak dotrzecie do końca, to niczym w memento dowiecie się jak to się zaczęło.

A teraz szczegóły konkursu dla wzrokowców:

Waszym zadaniem jest podrzucić nam temat do rozmowy. Proste. Ale temat nie może dotyczyć popkultury. Może jakoś się z nią wiązać, bo popkultura to na tyle szeroka dziedzina, że wszystko jakoś się z nią wiąże, ale nie może jej bezpośrednio dotyczyć. Czyli żadnych tematów „Opowiedzcie o swoich ulubionych filmach z gatunku X”, ale już pytanie „Czy istnieje Bóg” lub „Jakie jest wasze ulubione warzywo” jest ok (choć powiedzmy sobie szczerze, raczej nie wygrają).

Do wygrania jest książka „Jonathan Strange i Pan Norrell” Susanny Clarke, ale żeby nagrodę nieco spersonalizować, postanowiliśmy wam na niej pobazgrać i złożyć dedykację od siebie.

(Od razu zastrzegamy, że świat jest niesprawiedliwy i choć nagroda jest tylko jedna, to wasz temat możemy niecnie wykorzystać w podcaście w późniejszym terminie, jeśli nam się spodoba).

Macie czas do czwartku 25 września, a w poniedziałek 29 września, jeśli nic nam nie przeszkodzi, ogłosimy wyniki.

To o czym chcielibyście posłuchać?

Oryginalny wpis: Myszmasz – Konkurs wyjątkowo niekulturalny