Odc. 86. Odpowiedzialna moda w praktyce. cz. 2.

2. cz. rozmowy o odpowiedzialnej modzie, do której zaprosiłam Kasię Zajączkowską – Fajto, autorkę podcastu „Odpowiedzialna moda”.

Kasia bardzo konkretnie punktuje co my jako konsumentki możemy już dziś zrobić, aby kupować ubrania odpowiedzialnie i przyczyniać się do realnych zmian na rynku odzieżowym.

Pytam ją też o etyczne marki odzieżowe. Rozmawiamy przy okazji o etycznej modzie plus size, zahaczając o wątek inkluzywności w modzie. Czy faktycznie każda z nas znajdzie ubrania na siebie? Czy rynek odzieżowy jest otwarty na modną dziś różnorodność i jak to wygląda w praktyce? Kasia opowiada też jak to wygląda od strony firm produkujących ubrania i na jakich podstawach projektanci podejmują decyzje.

Na koniec zastanawiamy się nad przyszłością mody i rynku odzieżowego. Czy moda cyrkularna to odległe marzenia czy już mamy z nią do czynienia? Czy drugi obieg zagości w centrach handlowych?

To rozmowa pełna pragmatycznego spojrzenia podszyta jednak solidnie etycznymi wartościami z dodatkiem dobrego humoru.

Posłuchaj rozmowy i podziel się swoimi przemyśleniami na Instagramie https://www.instagram.com/w_zwiazku_z_zyciem_podcast/

WESPRZYJ podcast na PATRONITE: https://patronite.pl/AgnieszkaPiekarska
SPOTKANIA: http://wzwiazkuzzyciem.pl/spotkania/

ZAPISZ SIĘ, aby otrzymać informację o SPOTKANIACH, nowych odcinkach oraz inne niespodzianki: www.eepurl.com/cRC6cT

NOTATKI i TRANSKRYPCJA: http://wzwiazkuzzyciem.pl/odcinek86/
KONTAKT: http://wzwiazkuzzyciem.pl/kontakt/

Muzyka: Move me by Snake Oil Salesmen Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 86. Odpowiedzialna moda w praktyce. cz. 2.