Odc. 87. Ciekawe KSIĄŻKI rozwojowe #1

Zapraszam Cię na odcinek solo, w którym opowiadam o 6-ciu ciekawych książkach rozwojowych, które przeczytałam (nie tylko) w ostatnim czasie. Tematyka tych książek mocno zazębia się z tematami poruszanymi na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy w podcastowych odcinkach. Mam nadzieję, że ten odcinek będzie dla Ciebie ciekawym rozwinięciem i uzupełnieniem. :)

W tym odcinku opowiadam o książkach na temat:

PRZYJAŹNI: jak dbać o przyjacielskie relacje na przestrzeni czasu i zmieniających się życiowych okoliczności?

ZŁA: skąd pochodzi? Jak je zrozumieć? I czy to jest w ogóle możliwe? I jak się mu nie poddać mając jednak świadomość, że jest w życiu nieuniknione i istnieje w tak wielu różnych postaciach?

PRZEKONAŃ: czy faktycznie mamy wpływ na nasze życie, czy żądzą nim geny, warunki, ślepy los? I czy możemy jakoś poznać nasze przekonania i zmieniać je, a wraz z nimi nasze życie? Co na to nauka? A co duchowość? I czy da się połączyć te dwa światy? Oraz dlaczego tak bardzo się dziś „nie łączą”?

MODY: nie tylko tej w rytmie slow i w pełni odpowiedzialności, ale także tej, która daje radość i pomaga się wyrazić w świecie, lepiej poczuć z samą sobą i zaakceptować w pełni.

EMOCJI: czyli tego codziennego kalejdoskopu na czele ze SMUTKIEM, który Więcej…

Oryginalny wpis: Odc. 87. Ciekawe KSIĄŻKI rozwojowe #1