#PADcast 314 – Klątwa umarłych bogów

wpis w: Najnowsze odcinki, PADcast | 0

Gramy w niedoceniane gry.

Koniec zimy! Przynajmniej tej kalendarzowej. Microsoftowy GamePass jest jednak rozgrzany do czerwoności i od paru tygodni sypie świetnymi aktualizacjami. W odróżnieniu, od deweloperów gier AAA, którzy kolejno przesuwają swoje tytuły na przyszły rok (a Dying Light dalej brnie w 2021 rok, nie wiedzieć czemu. To jednak szansa dla mniejszych, często niedocenianych gier, o których też będzie parę słów i w tym odcinku.

W całej tej narracji najtrudniej umieścić nieoczekiwaną zmianę świetnej nazwy Xbox Live na totalnie bezpłciowe Xbox Network. Najwyraźniej budżety na rebranding miały jeszcze swoje rezerwy. Natomiast posiadacze konsol Sony muszą się zmierzyć z wykluczeniem cyfrowych leciwego PS3, PSP oraz PS Vita, które niebawem całkowicie stracą dostęp do Play Station Store.

Gry także są, a jakże! Jest rozbudowany kącik samochodówek (Dirt 5 i Wreckfest), jest demko Outriders oraz na deser Curse of the Dead Gods – tytuł, który powinien znaleźć się na radarze każdego fana Hadesa, wydanego w zeszłym roku.

Do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

Robert „Robson” Fijałkowski (@robsonf_pl)
Dawid „DJYano” Maron (@dawidmaron)
Piotr „Spajk” Modzelewski (@RebelAviator)
Tematy:
Ofensywa GamePassa w marcu (Bethesda, Outriders, masa premier)
Dying Light 2 i temat zapowiadania gier zbyt szybko
Biedny kalendarz gier AAA na 2021, czy to faktycznie Więcej…

Oryginalny wpis: #PADcast 314 – Klątwa umarłych bogów