PADcast #319 – Pokoloruj mój świat

wpis w: Najnowsze odcinki, PADcast | 0

Kandydaci do gry roku.

Wow! Ledwo co skończyło się lato, a tymczasem już od ponad 2 miesięcy jesteśmy w trybie otrzymywania naprawdę mocnych gier. Nieco gorzej wygląda niestety sytuacja, jeśli spojrzymy na tytuły, które dopiero mają wyjść. Zaliczają one opóźnienia (Dying Light 2 czy Battlefield), są zapowiadane na cholera-wie-kiedy (Wolverine, Spider-Man 2), czy nie wyglądają tak dobrze, jak byśmy chcieli (nowy God of War).

Ale spokojnie, nie ma co się martwić na zapas. Zawsze można się zrelaksować kurierską robotą w Łąkę, odpalić kilka meczy w niezłej Fifie 22, czy odświeżyć wspomnienia grając w odświeżone Diablo II.

Ale jeśli chcecie zagrać w naprawdę mocny tytuł, który zostanie z Wami na długie godziny po zakończeniu napisów końcowych, sprawdźcie coś z trójki Psychonauts 2, Deathloop lub Kena: Bridge of Spirits. Wyjaśnienie oczywiście w ramach szczegółowego omówienia w odcinku.

Miłego słuchania!

W odcinku udział wzięli:

Robert „Robson” Fijałkowski (@robsonf_pl)
Dawid „DJYano” Maron (@dawidmaron)
Piotr „Spajk” Modzelewski (@RebelAviator)
Tematy:
Bolesne przesunięcia premier
Nowości na PS5 – parę zdań na temat PS Experience
Gry:
FIFA 22
Diablo II: Ressurection
Lake
Deathloop
Kena: Bridge of Spirits
Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie Więcej…

Oryginalny wpis: PADcast #319 – Pokoloruj mój świat