Podcast 2pady #121

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

W tym tygodniu Don zdecydował się zrelacjonować dziwne przypadki, jakie zaszły gdzieś w sercu półdzikiej, spowitej nocą Arizony między Alanem Wake’em i jego ponurym alter ego, Panem Zgrzytem, w Alan Wake’s American Nightmare. Nox natomiast, już bez żadnych zgrzytów, beztrosko wyrusza w pełną przygód i nostalgii pogoń za złotem wraz z najbogatszym kaczorem świata w DuckTales: Remastered. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 18-08-2013.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • Alan Wake’s American Nightmare (wersja PC) – Don zdecydował się zrelacjonować dziwne przypadki, jakie zaszły gdzieś w sercu półdzikiej, spowitej nocą Arizony między Alanem Wake’em i jego ponurym alter ego, Panem Zgrzytem.

  • DuckTales: Remastered (wersja PC) – Nox natomiast, już bez żadnych zgrzytów, beztrosko wyrusza w pełną przygód i nostalgii pogoń za złotem wraz z najbogatszym kaczorem świata.

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Dying Light (12 minut gameplay’u z polskim lektorem), Pokémon Origins (zapowiedź specjalnego wydania anime wzorowanego na pierwszej grze serii), Wiedźmin 3: Dziki Gon (prerenderowany zwiastun) oraz Thief (najnowszy zwiastun). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #121