Podcast 2pady #122

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Czterej Jeźdźcy Podcastów nadciągają i zapraszają na podróż po światach poza światami – Bzone z Noxem, z pomocą GexNa i Dona, opowiedzą o swoich wrażeniach związanych z obiema częściami serii Darksiders i zastanowią się, co przyniesie tej marce przyszłość. Nim jednak do tego przejdziemy, poświęcimy nieco czasu na skomentowanie ostatnich nowinek, zwłaszcza tych z pierwszych dni targów Gamescom. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 22-08-2013.

Patronat medialny:

  • Marketing Gier Wideo (wydanie II) – książka autorstwa Kamila Sikory, dzięki której poznacie tajniki marketingowej manipulacji w branży gier wideo. Wydanie drugie jest w pełni darmowe i ogólnodostępne w sieci – polecamy!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Castlevania: Lords of Shadow 2 (gameplay z Gamescomu), Lords of the Fallen (prerenderowany zwiastun) oraz Diablo III: Reaper of Souls (prerenderowane intro w stylu Blizzarda). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #122