Podcast 2pady #123

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Rozpoczynający się właśnie rok szkolny (i sesja poprawkowa) na pewno wpłynął niekorzystnie na nastroje części naszych Słuchaczy, dlatego na osłodę przygotowaliśmy dla Was aż trzy recenzje. Bzone walczy nie tylko z zombie, ale i z czasem, ratując córkę głównego bohatera w prequelu Dead Rising 2, czyli Case Zero. Nox przywdziewa Nanokombinezon w Crysis 2, aby poczuć moc na polu bitwy między ludźmi i kosmitami w samym środku Nowego Jorku. GexN zaś pomaga małym (i to bardzo) kosmitom z Pikmin 3 eksplorować zakątki naszej planety w poszukiwaniu pożywienia – każdy posiadacz Wii U, szukający nietypowych produkcji, powinien spróbować tego tytułu. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 29-08-2013.

Patronat medialny:

  • Marketing Gier Wideo (wydanie II) – książka autorstwa Kamila Sikory, dzięki której poznacie tajniki marketingowej manipulacji w branży gier wideo. Wydanie drugie jest w pełni darmowe i ogólnodostępne w sieci – polecamy!

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • Dead Rising 2: Case Zero (Xbox 360) – Bzone walczy nie tylko z zombie, ale i z czasem, ratując córkę głównego bohatera w tym prequelu Dead Rising 2.

  • Crysis 2 (wersja PC) – Nox przywdziewa Nanokombinezon, aby poczuć moc na polu bitwy między ludźmi i kosmitami w samym środku Nowego Jorku.

  • Pikmin 3 (Wii U) – GexN pomaga małym (i to bardzo) kosmitom eksplorować zakątki naszej planety w poszukiwaniu pożywienia. Tytuł, który najwyraźniej każdy posiadacz Wii U, szukający nietypowych produkcji, powinien spróbować.

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Escape From City-17 (teaser trzeciej części fanowskiego filmu, zachęcający do finansowania produkcji na Indiegogo), Shuhei Yoshida (drzemka prezesa Sony na konferencji firmy na Gamescomie… wybaczcie, zbyt słodkie, aby tego nie pokazać ) oraz Oculus Rift (skoki spadochronowe we własnym ogródku). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #123