Podcast 2pady #126

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Słyszeliście zapewne lub graliście w Little Inferno, kontrowersyjną produkcję Tomorrow Corporation. W tym odcinku podcastu Don w intrygujący sposób opowiada o jej wieloznaczności. Czy to jeszcze gra, czy już sztuka? Nim jednak do tego przejdziemy, jak zwykle skomentujemy ostatnie wydarzenia branżowe, Nox zaś pozna uroki pracy fizycznej w kopalni pełnej skarbów czekających na odkrycie w SteamWorld Dig: A Fistful of Dirt na 3DS-a. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 26-09-2013.

Patronat medialny:

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – PS4 (przyjemny filmik wyjaśniający, jak działają promocje przy kupowaniu gier, które wyjdą na dwie generacje sprzętu), Shadow Warrior (zwariowany zwiastun na premierę) oraz Teenage Mutant Koopa Troopas (fanowski filmik dla fanów Mario i Wojowniczych Żółwi Ninja). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #126