Podcast 2pady #146

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Wracamy po tygodniowej przerwie z pierwszymi wrażeniami z South Park: The Stick of Truth (Bzone) i recenzją Metal Gear Rising: Revengeance (Nox). W tzw. międzyczasie, 8 marca, mieliśmy również okazję spotkać się w niemal pełnym składzie, aby grać, ile dusza zapragnie. A cośmy na temat kilku gier imprezowych na Wii U zaobserwowali, tośmy w odcinku zawarli. Nie zabrakło również garści nowinek. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 13-03-2014.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • Gry imprezowe (Wii U) – 8 marca redakcja podcastu ponownie zjechała się w jedno miejsce (w niemal pełnym składzie), aby grać, ile dusza zapragnie. A cośmy na temat kilku gier imprezowych na Wii U zaobserwowali, tośmy w odcinku zawarli.
  • South Park: The Stick of Truth (wersja na Xboxa 360) – pierwsze wrażenia Bzona z najnowszej gry na podstawie zwariowanego serialu animowanego.

  • Metal Gear Rising: Revengeance (wersja na PS3) – Nox poznaje radochę z siekania wszystkiego na plasterki. (Trzeci filmik to dokument, o którym jest mowa w podcaście – Hideo Kojima przepraszał za niepowodzenie jego studia i tłumaczył ideę przekazania prac nad grą Platinum Games.)

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – This War Of Mine (klimatyczny teaser nowej gry 11 bit studios), Wargame: Red Dragon (zwiastun z bitwą morską), Alien: Isolation (dziennik deweloperski o tworzeniu Obcego, który ponownie straszy), Among the Sleep (horror z perspektywy dwuletniego dziecka) oraz Child of Light (zwiastun prezentujący co-op w pięknej platformówce Ubisoftu). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #146