Podcast 2pady #148

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

W podcaście: recenzja pierwszego Wiedźmina (Don) oraz dwóch DLC – Revelations do Castlevania: Lords of Shadow 2 i Burial at Sea do BioShock Infinite (Nox). W oczekiwaniu na Wiedźmina 3 powspominajmy razem, jak to się zaczęło – Don zgłębił prozę Sapkowskiego i przez pryzmat swoich wrażeń opowiada o pierwszej części gry od CD Projekt RED. Jak mocno się zestarzała i czy nadal warto do niej wrócić? Jeżeli zaś chcecie posłuchać o nowszych produkcjach, Nox opowie Wam o wspomnianych dodatkach, które miały swoją premierę w zeszłym tygodniu. W przypadku Burial at Sea ukazała się wtedy ostatnia, druga część i wygląda na to, że Irrational Games stworzyło DLC będące koniecznością dla fanów serii i pięknym z nią pożegnaniem. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 31-03-2014.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Goat Simulator (zwiastun na premierę parodiujący znany zwiastun Dead Island), Deus Ex: Human Revolution (fanowski film krótkometrażowy inspirowany grą). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #148