Podcast 2pady #149

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Zalew Pokemonów na okładce to nie przypadek – GexN recenzuje Pokémon Link: Battle!, czyli sympatyczną gierkę logiczno-zręcznościową opartą na kieszonkowych stworkach. Poza tym sięgamy myślami do tegorocznych żarcików growych na Prima Aprilis, a w trakcie rozmowy o nowym komputerze Noxa wywiązała się dyskusja o sprzęcie na obecną generację (w tym dyskach SSD). Zahaczyliśmy również o temat przenoszenia przestrzeni rzeczywistej do wirtualnej. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 06-04-2014.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • Sprzęt i nowinki techniczne – w trakcie rozmowy o nowym komputerze Noxa wywiązała nam się dyskusja o sprzęcie na obecną generację (w tym dyskach SSD). Zahaczyliśmy również o temat przenoszenia przestrzeni rzeczywistej do wirtualnej (wspominany w odcinku artykuł Andrzeja Poznańskiego z Astronautów o Fotogrametrii znajdziecie tutaj).

  • Pokémon Link: Battle! (3DS) – GexN recenzuje grę logiczno-zręcznościową opartą na kieszonkowych stworkach.

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – World of Tanks (Prima Aprilis – tryb naśladujący Battle City), Wiedźmin 3 (Prima Aprilis – ciekawy wypadek w trakcie sesji motion capture), Arma 3 (Prima Aprilis – Van Damme by pozazdrościł), Google Maps: Pokémon Challenge (Prima Aprilis – Pokemony w Google Maps) oraz Broforce (szalona gra akcji w starym stylu). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #149