Podcast 2pady #150

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

W podcaście: dwie recenzje – Final Fantasy XIII-2 oraz (ponownie) Saints Row: The Third. W pierwszej Nox powraca na Gran Pulse i Cocoon, aby tym razem przeżyć przygodę podróżując w czasie. W drugiej GexN recenzuje tryb dla pojedynczego gracza, a następnie razem z Donem opowiadają o swoich wrażeniach z gry wieloosobowej (czego Don nie zdążył poruszyć w swojej recenzji w odcinku 141). To wszystko jak zwykle poprzedzone komentarzem do ostatnich nowinek branżowych. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 13-04-2014.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Civilization: Beyond Earth (zwiastun duchowego następcy Alpha Centauri), Child of Light (Yoshitaka Amano podczas pracy nad plakatem inspirowanym grą), Wolfenstein: The New Order (kolejny klimatyczny i widowiskowy zwiastun), MIND: Path to Thalamus (zwiastun surrealistycznej podróży do wnętrza ludzkiego umysłu) oraz Nero (zwiastun intrygująco zapowiadającego się visual novel). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #150