Podcast 2pady #33

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Ponownie z niewielkim poślizgiem trafiamy do Was dopiero w środę, ale jak to mówią – co się odwlecze, to nie uciecze. A czeka nas w tym odcinku sporo pracy – „przekopujemy się” przez jeden z największych fenomenów ostatnich lat – grę Minecraft, która udowadnia, że prosty pomysł i odpowiednia realizacja to klucz do sukcesu. Mówimy, z czym to się je, dzielimy się wrażeniami z zabawy i wspólnie zastanawiamy nad tym, co przyniesie przyszłość.

W nagraniu jak zwykle znalazł się również czas na odrobinę newsów. Ponownie zachęcamy także do rejestrowania się na stronie Zjazdu Twórców Gier i przypominamy o naszym konkursie, w którym możecie wygrać klucze do bety polskiego MMO – Ether Fields. Więcej informacji znajdziecie w poprzednim wpisie, przypominamy jedynie, że drugi etap konkursu kończy się już niedługo – trwa bowiem do północy w środę. Tymczasem do usłyszenia i miłego słuchania!

Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 04-08-2011.

Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa!

Newsy:

Główny temat podcastu:

http://youtu.be/G2Qpzcpfb_8

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #33